Naršymo meniu

Bitcoin enciklopedija

Biggest Bitcoin LOSSES \u0026 How To Recover Lost Crypto!! 💀

Peršokti į: navigacijąpaiešką Bitkoinai netgi rankomis nepačiupinėjami - tai reiškia, kad jūsų investicijos sunaikinti neįmanoma! Bitcoin - gi tipo alternatyvi valiutasukurta ir paskui po kokių gal metų virtusi neįtikėtinu burbuluant kurio subankrutavo jau krūva žmonių, bet kai kurie - užsidirbo milijonus.

bitcoin enciklopedija btc 2021 trečiasis semestras egzamino datos lapas

Bitkoinai - ale tokia valiutabitcoin enciklopedija nėra jokių banknotų beigi monetų, beigi labai mėgstama valiuta visokių hipių ir dibilųkurie įsivaizduoja esą Sorošais, nesgi nusipirko vieną ar du bitkoinus irgi užtatai vaizduoja baisius investuotojus.

Tai ir Pipedijos investicinis fondaspasidavęs madai, investuoja į bitkoinus. Kas yra Bitcoin ir kodėl tai veikia Savo esme bitcoin tėra kompiuterio sugeneruotas random skaičius, ar tiksliau - beveik random.

Tie skaičiai kažkokiu būdu aptemusiose hipsterių smegeninėse tampa bitcoin enciklopedija verti, tai tada tie hipsteriai ima pisti vieni kitiems protą apie tą verte, kolei pripisa protą tiek, kad patys ir patiki. Taip tie bitcoin yra verta skaičiai gauna kažkokią vertę - ir bitcoin stebuklingai pavrsta kažkokia tai bitcoin enciklopedija valiuta, pinigais ir panašiai.

bitcoin enciklopedija bitcoin vertė dabar

Fenomenas su bitcoin tebuvo tas, kad Dunning-Kruger sindromo aukos buvo tokie buki ir jų buvo tiek daug, kad anie įtikėjo, jog viską žino geriau, nei realūs programuotojaitaip kad ėmė kišti į tą nesąmonę savo pinigus, prisiieškodami dar daugiau panašių nieko nesuvokiančių durnių. Aišku, anksčiau ar vėliau viskas turėjo baigtis žlugimu, tai taip ir baigėsi. Vienok be bitcoin, atsirado ir krūvos kitų kriptovaliutųkur irgi su visokia blockchain esą "technologija".

bitcoin enciklopedija ką reikia nusipirkti su bitcoin

Tai visi ant bitcoin padegę dibilai greitai nubėgo prie kitų kriptovaliutų. Pipedija čia prognozuoja, kad dar po kelerių metų baigsis ir tei blockchain, ir bitcoin, ir kiti absurdai. Bet kolei kas koks nors Artūras Zuokas dar kuria kažkokias tokias naujas bitcoin tipo nesąmones ir skelbia, kad Vilnius tapsiąs kažkokiu tai pasauliniu šios blockchain aferos centru [1].

bitcoin enciklopedija bitcoin 10 minučių

Visokie šaltiniai beigi nuorodos Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, bitcoin enciklopedija nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.

bitcoin enciklopedija cex io bitcoin