Geriausi darbdaviai 2016. Google nebe pirmame penketuke - Dešiniojiranka - virtualūs asistentai
2016 metais paskelbtame populiariausių darbdavių sąraše Google nukrito žemyn per kelias pozicijas lyginant su praėjusias metais.
Google, geriausi darbdaviai, motyvacija
16544
single,single-post,postid-16544,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-7.6.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.6.2,vc_responsive

Geriausi darbdaviai 2016. Google nebe pirmame penketuke

10 Dec Geriausi darbdaviai 2016. Google nebe pirmame penketuke

Kasmet darbo paieškos portalas GlassDoor paviešina 10 populiariausių ir trokštamiausių darbdavių. Sąrašui sudaryti remiamasi darbuotojų įvertinimais, kurie dirba šiose įmonėse. Tiesa, įmonėje turi dirbti ne mažiau kaip 1000 darbuotojų, kad jos būtų reitinguojamos. 2016 metais paskelbtame populiariausių darbdavių sąraše Google nukrito žemyn per kelias pozicijas lyginant su praėjusias metais.

Žemiau rasite įmones, suteikiančias geriausias sąlygas ir išlaikančias aukščiausią darbuotojų motyvacijos ir pasitenkinimo lygmenį

 

  1. Zillow

Zillow – internetinis nekilnojamo turto projektas. Čia galite nusipirkti, parduoti ar išnuomoti nekilnojamą turtą, surasti nekilnojamo turto agentą. Jie lepina savo darbuotojus įvairiu nemokamu maistu, užkandžiais bei „nuostabiu vaizdu“.

 

  1. Nestlé Purina PetCare

Gyvunų ėdalo gamintojai Nestlé Purina PetCare skatina draugišką atmosferą įmonės viduje, paremtą atviru bendravimu. Darbuotojai ypatingai džiaugiasi draugišku gyvūnams ofisu, į kurį gali atsivesti savo gyvūnus. Įmonėje populiarus šūkis „Šunys darbe padaro laimingą kiekvieną žmogų“.

 

  1. Google

Turbūt daugelis girdėjote, kaip Google lepina savo darbuotojus. Tai nemokamas maistas, masažai, sporto klubai, nuolaidos ir dar daug kitų privalumų. Darbuotojai taip pat akcentuoja, kad Google dirbti yra linksma ir smagu.

 

  1. Boston Consulting Group

Darbuotojai, dirbantys konsultacinėje įmonėje Boston Consulting Group, teigia, kad pas juos visada vyrauja draugiška, atvirta atmosfera, suteiktos visos galimybės augti. Sunkų darbą jie derina su linksmybėmis ir pramogomis.

 

  1. Linkedin

Linkedin darbuotojai akcentuoja tokias jas motyvuojančias priemones, kaip geri atlyginimai, priedai ir neįtikėtiną darbo-gyvenimo balansą.

 

  1. Facebook

Visiems gerai žinomas socialinis tinklas Facebook savo darbuotojams suteikia galimybę mėgautis šefo gamintais valgiais, draugiška atmosfera darbe ir draugiškais, besirūpinančiais vadovais.

 

  1. Hubspot

Įmonė Hubspot, kurianti programinę įrangą, taip pat neatsilieka motyvuodami savo darbuotojus. Protingi kolegos, augantys ir siekiantys aukštumų, nuostabi virtuvė, miela atmosfera – tai akcentuoja ten dirbanti komanda.

 

  1. Guidewire

Kompanija Guidewire stengiasi suderinti Start up įmonės privalumus su didelės kompanijos kultūra.

 

  1. Bain&Company

Bain&Company darbuotojai teigia, kad tai yra vienintelė įmonė, kuri taip palaiko savo darbuotojus visose situacijose, kas benutiktų.

 

  1. Airbnb

Nuostabus jaukus biuras, teigiama energija, draugiški vadovai ir kolegos. Kampanijos darbuotojai teigia, kad vos tik užėjus į Airbnb biurą gali pajusti šiltą atmosferą ir teigiamas bangas, sklindančias tavęs link.

 

O kaip Jūs motyvuojate savo darbuotojus? www.desiniojiranka.lt gali tapti Jūsų darbuotojais dirbdami savo biure, su savo priemonėmis, tik tada, kai Jums reikia. Jie niekada nereikalaus jokių papildomų motyvacijos priemonių. Geriausia motyvacija www.desiniojiranka.lt komandai yra Jūsų deleguotas darbas.