Sėkmingas vadovas. Kaip juo tapti? - Dešiniojiranka - virtualūs asistentai
Ištyrus pačių sėmingiausių verslininkų elgseną ir įpročius, nustatyta, kad visi jie turi žemiau išvardintas 9 savybes. Jos juos daro išskirtiniais lyginant su kitais lyderiais.
vadovas, sekmingas vadovas, sekmingas verslas, savybes
16483
single,single-post,postid-16483,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-7.6.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.6.2,vc_responsive

Sėkmingas vadovas. Kaip juo tapti?

20 Oct Sėkmingas vadovas. Kaip juo tapti?

Sėkmingas vadovas – bene kiekvieno esamo ar būsimo vadovo svajonė. Tai priklauso ne tik nuo vadovo kompetencijos, ryšių, bet ir nuo asmeninių savybių. Ištyrus pačių sėmingiausių verslininkų elgseną ir įpročius, nustatyta, kad visi jie turi žemiau išvardintas 9 savybes. (Šaltinis http://www.entrepreneur.com/) Jos juos daro išskirtiniais lyginant su kitais lyderiais.

9 savybės, kurias turi sėkmingas vadovas

1. Niekada nepasiduoda.

Galbūt tai skamba banaliai, tačiau garsiausi ir daugiau pasiekę lyderiai klupo ir vėl kėlėsi nesuskaičiuojamą daugybę kartų. Tai yra kelionės tikslo link dalis. Jie tai pripažįsta, priima ir net po didžiausios nesėkmės keliasi ryte ir eina į darbą. Jie linkę, jiems netgi patinka kovoti, nes jie supranta, kad daugiausiai pasiekę žmonės yra tie, kurie ėjo sunkiausiais keliais ir patyrė daugiausiai nesėkmių.

2. Dirba vedini galutinės vizijos ar misijos.

Vietoje to, kad jie dirbtų vedini laikinos motyvacijos ar trumpalaikio atlygio, koncentruojasi į galutinę projekto viziją. Nepasisekus, nesikoncentruojama į tai, nes supranta, kad tai yra tik mažas akmuo ilgame kelyje ir toliau dėmesys telkiamas į galutinę viziją.

3. Neleidžia sau sustoti net suklupus kelis kartus iš eilės.

Nesėkmė neišgasdina jų nuo naujų alternatyvų bandymo. Geriausiems iš geriausiųjų lyderių netgi patinka pralaimėti, patirti nesėkmę. Pralaimėtas mūšis nereiškia pralaimėto karo. Tai jie priima kaip dovaną, kuri juos nukreipia tinkama kryptimi.

4. Dirba daugiau ir sunkiau už bet kurį kitą.

Daugelis galvoja, kad sėkmingi žmonės jau gimė apdovanoti ar ar yra privilegijuoti, tačiau iš tikrųjų, į savo sėkmės olimpą jie užkopė tik sunkiai ir daug dirbdami. Jie yra „išprotėję“ dėl savo darbo ir visiškai atsidavę jam, nuolatos tikrina veiklos rezutatus, sąskaitos balansą ir iki galo juo nėra patenkinti.

5. Padeda kitiems.

Daug pasiekę žmonės supranta, kad tikroji laimė ateina tada, kai ėmi gyventi ne dėl savęs, o dėl kitų, padedant jiems pasiekti tai, ko jie trokšta. Geriausi pardavėjai tarnauja kitiems. Geriausi tėvai tarnauja kitiems. Sėkmingiausi verslininkai tarnauja kitiems. Kad ir kokioje srityje siektum būti geriausias, svarbiausia nepamiršti pagalbos kitam.

6. Jie mokosi visą gyvenimą.

Sėkmingi lyderiai nuolatos ieško būdų kaip augti ir tobulėti įvairiose srityse. Nesvarbu, kiek jau dabar jie yra pasiekę, jie nesustoja ir toliau ieško, kaip tapti geresniam kažkurioje srityje. Tai jie daro dažniau ir daugiau nei bet kuris kitas žmogus.

7. Apsupa save palaikančiais žmonėmis.

Sėkmingi vadovai savo rate turi tik tuos žmones, kurie juos palaiko ir skatina judėti į priekį. Jų draugais netampa kiekvienas, su kuriuo jie susipažįsta. Tai garantuoja, kad jų artimoje aplinkoje nebus žmonių, kurie bus viskuo nepatenkinti ir demotyvuoti.

8. Imasi daugybės veiksmų vienu metu.

Kai čempionai nusistato sau tikslą ir sudaro veiksmų planą, jie puikiai supranta, kad niekas nebus įgyvendinta, jeigu jie patys to nepadarys. Daugelis žmonių imtų kaltinti sudėtingą gyvenimą, iškreiptą rinką, nepalankiai susiklosčiusias aplinkybes, o sėkmingi žmonės laiko atsakingais save ir toliau juda į priekį.

9. Nuolatos svajoja ir vizualizuoja savo svajones.

Kad ir kiek nesėkmnių būtų patyrę prieš tai, sėkmingi žmonės telkiasi į tai, ką įmanoma pasiekti ir padaryti ateityje. Jie žino, kad tol, kol jie yra gyvi šioje žemėje, dar yra daug ką padaryti ir pasiekti.

Viskas elementaru? Žinoti neužtenka. Reikia žinias paversti veiksmais. Tuomet tapsite ne tik geresne savęs versija, bet ir geresniu sėkmingu vadovu.