Socialiniai tinklai verslui - Dešiniojiranka - virtualūs asistentai
Taigi, socialiniai tinklai versle gali būti labai naudingi, jei efektyviai komunikuosite su savo esamais ir potencialiais sekėjais. Patariame komunikuoti keliais, o gal ir visais, 5 socialinio turinio tipais: vartotojas gidas, sindikuotas turinys, vaizdinis turinys, gyvenimo būdo principas, reklaminis turinys.
socialinis tinklas, socialiniai tinklai, Facebook prieziura, Facebook komunikacija, Linkedin
16478
single,single-post,postid-16478,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-7.6.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.6.2,vc_responsive

Socialiniai tinklai verslui

13 Aug Socialiniai tinklai verslui

Jei esate stambus verslininkas, laisvai samdomas specialistas, ar smulkaus verslo savininkas, socialiniai tinklai gali tapti geriausiu Jūsų draugu. Taip yra todėl, kad socialiniai tinklai yra geriausia ir sąlyginai pigiausia priemonė, padedanti pranešti apie save, arba gauti potencialių klientų.
Nesvarbu apie kokius socialinius tinklus kalbame – Facebook, Instagram, Twitter, Linkedin – svarbiausia tikslinė auditorija. O tam, kad surinktumėte tikslinę auditoriją, turite skelbti tik naudingą ir sekėjams įdomų turinį.

Vadovaukitės keliais iš 5 socialinių tinklų komunikacijos tipų. Jie atkreips sekėjų dėmesį į Jus ir padės pritraukti daugiau potencialių klientų

1. Vartotojo gidas
Žmonės naudojasi socialiniais tinklais, norėdami gauti įvairią informaciją: nuo instrukcijos, kaip teisingai surišti kaklaraiščio mazgą, iki informacijos – kur skaniausia kava mieste. Šioje vietoje Jūs galite parodyti savo pranašumą prieš konkurentus – įkeldami išsamų aprašymą, o dar geriau – informatyvų bei įdomų video ar paveiksliuką, kurio turinys vartotojams bus ne tik įdomus, bet ir naudingas.
Jei esate smulkios buitinės technikos ar programinės įrangos pardavėjas – įkelkite į savo svetainę filmuką, informuojantį kaip naudotis Jūsų siūloma įranga. Tikrai neprašausite pro šalį – naudinga, informatyvu ir įdomu.

2. Sindikuotas turinys (RSS)
Pirmiausia – kas yra sindikuotas turinys? Tai informacijos ar turinio viešinimas internete, įkeliant nuorodą į savo tinklapį ar socialinę paskyrą (standartizuotos, visiems prieinamos ir viešos informacijos naudojimas). Savo socialinio profilio paskyroje galite skelbti įvairų turinį iš savo tinklalapio ar kitų šaltinių, puslapių ar nuorodų – tačiau skelbiamas turinys privalo būti susijęs su Jūsų vykdoma veikla. Publikuokite informaciją iš kitų šaltinių, palyginkite kaip buvo anksčiau, kaip pasikeitė tendencijos ir, žinoma, pabrėžkite savo pranašumus. Būtinai išlaikykite originalaus ir sindikuoto turinio balansą. Tai be abejo padės pritraukti daugiau klientų.

3. Vaizdinis turinys
Žmonės ypač mėgsta žiūrėti vaizdo įrašus internete. Pagal specialistų skaičiavimus, 2017 metais vaizdinis turinys sudarys 69% visų interneto vartotojų srauto. Taigi, norėdami parduoti savo prekes ar paslaugas – pagalvokite , kaip galėtumėte įdomiau nufilmuoti vaizdo medžiagą, ką įdomaus ir naudingo joje pateiktumėte, ir tuomet pirmyn – filmuokite ir kelkite į socialinę paskyrą. Susidomėjimo sulauksite kur kas daugiau, nei tikitės. Nepamirškite, kad vaizdo medžiagoje turite perteikti esmę – ar pozicionuojate prekės ženklą, ar save, kaip asmenybę.

4. “Dienoraščio” ir gyvenimo būdo principas
Tarkim, jei esate interjero dizaineris ar asmeninis stilistas, galite savo socialinėje paskyroje publikuoti ir su visais dalintis akimirkomis iš gyvenimo. Pavyzdžiui – pražydo pirmasis žiedas pavasarį, ar iškrito pimasis sniegas žiemą, galite kelti įvairias citatas, kurios jus įkvepia kūrybai – tai patiks ir Jūsų klientams, be to – padės atskleisti Jūsų, kaip asmenybės pusę. Tačiau tokio turinio kėlimas turi sudaryti tik labai nedidelę dalį viso socialinės paskyros turinio.

5. Reklaminis turinys
Daugelis tvirtai tiki, kad žmonės nemėgsta savo socialinio profilio paskyroje matyti reklamų. Tačiau jie klysta! Pirmiausia, jei žmogui patiko Jūsų parduodamas produktas, tai greičiausiai jis norės sužinoti daugiau ir apie kitus, Jūsų siūlomus produktus ar paslaugas. Be to, jei suformuosite įdomiai reklaminę žinutę – ji padės pritraukti ir naujų klientų ar gerbėjų. O tai be abejo – padės didinti Jūsų pardavimus. Žinoma, socialinio profilio paskyroje negali būti vien tik reklaminis turinys – jei taip bus – Jūsų puslapis taps tiesiog nebeįdomus.

Taigi, socialiniai tinklai versle gali būti labai naudingi, jei efektyviai komunikuosite su savo esamais ir potencialiais sekėjais. Patariame komunikuoti keliais, o gal ir visais, 5 socialinio turinio tipais: vartotojas gidas, sindikuotas turinys, vaizdinis turinys, gyvenimo būdo principas, reklaminis turinys.

Neturite savo verslo puslapio socialiniuose tinkluose? Susisiekite su mumis, patarsime, kaip komunikuoti ir sukursime puslapius verslui nemokamai!